€104 už tiesioginį skrydį į Odesą ir atgal iš Vilniaus
Odesa – Ukrainos pietvakariuose, Juodosios jūros pakrantėje įsikūręs miestas ir didžiausias šalies uostas. Miestas laikomas kultūros iš švietimo centru: čia veikia nemažai aukštųjų mokyklų, muziejų ir teatrų. Turistus miestas traukia smėlėtais paplūdimiais Juodosios jūros pakrantėje, saulėtu klimatu ir neoklasicistine miesto architektūra.
Mūsų straipsnis apie Odesą: Odesa – geriau nei trys Maljorkos kartu sudėjus?
Skrydžių pasiūlymas:
Srydis: Vilnius – Odesa – Vilnius
Kaina: nuo €104
Skrydžių datos:
2017.09.07 – 2017.09.15 (Pavyzdys)
[quads id=1] Ieškoti bilietų
Kaip užsiskayti skrydį?
Einate į Momondo, suvedate mūsų pateiktą infomaciją ir spaudžiate “Search”
Leiskite kol svetainė baigs paiešką. Ir tada spauskite “Go to Site”, svetainę nukreips jus pas bilietų pardavėją, ten galėsite matyti ir pilnesnę informaciją.
Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia:
Booking.com
Sekite mus Facebooke , Twitter , Instagram .
Būtina žinoti: jog tai savarankiška kelionė, Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neužsakinėja. Kainos, datos ir laikai gali keistis ir gali skirtis nei nurodyta pavyzdyje.
Jei netinka datos ar kelionės kryptis, galim jums padėti rasti jūsų norus atitinkančią kelionę už geriausią kainą. Užklausas galite siųsti el.paštu: hi@travelbook.lt
Parašykite komentarą